ŠŤASTIE, PENIAZE, CIELE, ORGAZMUS

27.05.2018

" Chcem už byť šťastná....a dôsledkom šťastia sú aj peniaze, aj orgazmus "

Moje celoživotný sen je vyzerať dobre. Byť štíhla, veľa športovať, byť atraktívna a zdravá. Samozrejme...šťastná.

K tak atraktívnej, krásnej,zdravej žene si prajem muža. Milenca, psychológa, priateľa, silného v jeho mužskej energii, byť s ním navždy a vždy cítiť orgazmickú vášeň.                         Samozrejme, byť šťastná.

K tak krásnej sexy žene s úžasným milencom priateľom by som si želala mať prácu, ktorá nie je práca, lebo je to zábava. Zarábať toľko peňazí, aby som mohla cestovať a zarábať aj keď spím. Samozrejme, vždy športovať, byť sexy matkou, milenkou a mať orgazmického partnera.        A..byť šťastná.

Mať zdravé, múdre deti, ktoré budú tiež veriť na bezhraničnosť možností. Takže sexy milenka, úžasná matka, orgazmický partner, nadané deti, veľa peňazí, veľa šťastia a orgazmov.

Realita?

Aká je naozaj realita? Keďže si od únavy každý deň dávam sladkosti, sexy vyšportovaná milenka zo mňa nebude. Keďže živím deti sama, a mám niekedy 20 hodinový pracovný deň, nie som ani tak úžasná matka. Keďže nemám spracované minulé vzťahy...sexy, orgazmický milenec a partner nie je v dohľadne. Finančne sa mám dobre, ale buď pracujem a necestujem. Alebo nepracujem..a na cestovanie nie sú peniaze.

Čo s tým? Čo dnes? Čo do vtedy, kým sa to vraj všetko splní? Ako žiť tu a teraz a byť štastná?

Stanoviť si ciele a pracovať na nich? Veriť vo vlastné sny? V tom súhlasím. V realite je to asi tak, že cieľ je v nedohľadne a pocit zlyhania sa dostavuje príliš často. Som lenivá? Opakujem sa? Stále to isté? Sama si za to môžem?

Aj s tým súhlasím.                                                                                                                               Za čo si teda sama môžem?

Na sebe aj druhých pozorujem jedno. Každý máme oblasti v živote, v ktorých sa nám nedarí podľa našich cieľov. Buď sa na ne zameráme a nevnímame nič okolo seba. Alebo rezignujeme, a mlčíme. Pred druhými hovoríme len o tých cieľoch, ktoré nám idú. Vzniká sociálna sieť, kde sú len samí šťastní ľudia.

Ako teda byť šťastná s tým čo mám? Prijať to, čo je, bez toho, bez toho,aby som sa nedojebávala výčitkami, že odkladám ciele? Odkladám povinnosti? Že som asi neschopná?

Ako pociťovať plnohodnotu bez ohľadu na splnené ciele? Tu a teraz? Prečo toľko ľudí berie antidepresíva a nedokáže vidieť to, čo je?

Čo je náš ciel, naša definícia seba samých? Čo má prísť prvé?

Som presvedčená, že splnené ciele v pozícii " už som šťastný" nás posúvajú ďalej.                   Ale pozícia, som nešťastný, preto musím mať veľa peňazí, orgazmov, málo na váhe, veľa priateľov, aby som bola šťastná ma ničí a bránim sa jej celou mojou dušou.

" Peniaze predsa nie sú šťastie " hovorí

" To nie. Sú produkt šťastia. Už som šťastná a preto mám peniaze. Je to ako s orgazmom. Neviem mať orgazmus, keď som nešťastná. A ak, stávam sa na tom pocite závislá"

" Chcem už byť šťastná....a dôsledkom  šťastia sú aj peniaze, aj orgazmus " hovorím